KONST / Litografier / Färglitografi 12178106
nr 1217 8106
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Färglitografi, Ej signerad, Försättsblad till mapp, inramat. Motivet: 46x35
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:22:11
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)